×
E-mail
Imię
Nazwisko
Numer Kierunkowy
Numer telefonu
Hasło
Powtórz hasło
Wybierz pakiet: (po kliknięciu na nazwę pojawi się opis)
Wybierz swój obraz bezpieczeństwa. Po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego ten obraz musi być w prawym górnym rogu, gdy go nie będzie nie rób żadnej transakcjii i pilnie się z nami skontaktuj!
Podanie danych osobowych oznaczonych jako wymagane czyli wszystkich powyższych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu Rejestracji w serwisie internetowym oraz w celu realizacji Zamówień. Dane te mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Omnibus24.net OÜ w celu realizacji Zamówień (np.: firma hostignowa, firma informatyczna). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania.


WSZYSTKIE POŁĄCZENIA
NA GIEŁDZIE
KRYPTOWALUT ProCoinMarket
SĄ SZYFROWANE SSL


Pomimo wszelkich działań przykładanych przez giełdę kryptowalut ProCoinMarket do bezpieczeństwa całej platformy, jesteśmy zmuszeni poinformować, że inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z wieloma rodzajami ryzyka, których użytkownicy powinni być świadomi, zanim zdecydują się zainwestować swoje oszczędności na giełdzie kryptowalut. Inwestując narażasz się na ryzyko związane z możliwością utraty wirtualnych środków (np. Bitcoin-ów), gdyż „Waluty" wirtualne" (kryptowaluty) mogą być przedmiotem kradzieży, np. w wyniku cyberataku na podmiot zarządzający giełdą kryptowalut lub na komputer użytkownika. Odzyskanie środków z giełdy kryptowalut przez użytkowników może być w takiej sytuacji niemożliwe. Środki utrzymywane w kryptowalutach nie są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, gdyż nie są one depozytami bankowymi. Całą treść informacji o ryzyku znajdziesz tutaj